Kontakta oss på NeH

020 – 595 000 eller info@nehreklam.se

Här nedan hittar du kontaktuppgifter till alla våra avdelningar och kontor. Vi har vårt huvudkontor i Örebro, men vi finns även i Göteborg, Stockholm, Gävle, Västerås och Östersund. Här nedan hittar du direktnummer och mailadresser till ansvariga säljare, samt till produktionsansvarig och övrig personal.

VD

0702 - 11 99 94
Försäljning, Örebro

Frank Holm

VD 0702 – 11 99 94 Försäljning, Örebro
Regionsansvarig mellersta Sverige
0706 - 85 18 19
pehr.andersson@nehreklam.se

Pehr Andersson

Regionsansvarig mellersta Sverige 0706 – 85 18 19 pehr.andersson@nehreklam.se
Regionsansvarig södra/västra Sverige
0706 - 85 39 05
therese.toll@nehreklam.se

Therese Toll

Regionsansvarig södra/västra Sverige 0706 – 85 39 05 therese.toll@nehreklam.se
Regionsansvarig norra Sverige
Telefonnummer kommer snart
jan.sorlin@nehreklam.se

Jan Sörlin

Regionsansvarig norra Sverige Telefonnummer kommer snart jan.sorlin@nehreklam.se
Ekonomansvarig
0706 - 85 44 08
Jenni.larsson@nehreklam.se

Jenni Larsson

Ekonomansvarig 0706 – 85 44 08 Jenni.larsson@nehreklam.se
Produktionansvarig
0706 - 73 39 09
pernilla.holm@nehreklam.se

Pernilla Holm

Produktionansvarig 0706 – 73 39 09 pernilla.holm@nehreklam.se
Deign- och webbansvarig
0706 - 85 12 25
olivia.holm@nehreklam.se

Olivia Holm

Deign- och webbansvarig 0706 – 85 12 25 olivia.holm@nehreklam.se
Marknadsansvarig
020 - 595 000
eldin.kajdic@nehreklam.se

Eldin Kajdic

Marknadsansvarig 020 – 595 000 eldin.kajdic@nehreklam.se
Miljöansvarig
020 - 595 000
info@nehreklam.se

Jens Stellansson

Miljöansvarig 020 – 595 000 info@nehreklam.se
Ansvarig Hockeybutiker
0706 - 85 24 04
ove.jensen@nehsports.se

Ove Jensen

Ansvarig Hockeybutiker 0706 – 85 24 04 ove.jensen@nehsports.se

VÅRA UTSTÄLLNINGAR 020 - 595 000, ring oss för att boka ett möte!

Örebro

Örebro

Gävle

Gävle

Göteborg

Göteborg

Västerås

Västerås

Stockholm

Stockholm

Östersund

Östersund