KONTAKTA OSS

Vårt starka team

Vårt vinnande koncept är vår fantastiska personal! Här nedan hittar du våra kontaktuppgifter.

Kontakta oss

Jens Stellansson

Senior VD / CSR

0702 – 45 70 90
jens.stellansson@nehreklam.se

Kontakta oss

Frank Holm

Daglig Ledare / Försäljning

0702 – 11 99 94
frank.holm@nehreklam.se

Kontakta oss

Pehr Andersson

Försäljning

0706 – 85 18 19
pehr.andersson@nehreklam.se

Kontakta oss

Pernilla Holm

Produktionsansvarig

0706 – 73 39 09
pernilla.holm@nehreklam.se

Kontakta oss

Olivia Holm

Webb / Design / Arena

0706 – 85 12 25
olivia.holm@nehreklam.se

Kontakta oss

Charlotte Degerman

Produktion / Print & Cut

0735 – 75 01 00
brodyr@nehreklam.se

Kontakta oss

Ove Jensen

NeH Sports, Örebro

0706 – 85 24 04
ove.jensen@nehsports.se

Kontakta oss

Alexander Ödling

NeH Sports, Gävle

0705 – 30 19 87
alexander.odling@nehsports.se

VÅRA UTSTÄLLNINGAR 020 - 595 000, ring oss för att boka ett möte!

Huvudkontor, Örebro

Huvudkontor, Örebro

Södra Vägen 8, 702 27

Västerås

Västerås

Rocklundagatan, 722 17

Göteborg

Göteborg

Tredje Långgatan 13B, 413 03

NeH-SVerige
Östersund

Östersund

Infanterigatan 28, 831 32

Gävle

Gävle

Tallåsvägen 22, 806 41

Stockholm

Stockholm

Barnhusgatan 16, 111 23

Profil för dig och ditt företag!
Profil för dig och ditt företag!
A3CERT_ISO 14001
Södra vägen 8, 70227 Örebro
info@nehreklam.se
020 - 595 000
Profil för dig och ditt företag!
Södra vägen 8, 70227 Örebro
Profil för dig och ditt företag!
Profil för dig och ditt företag!